Sprzęt medyczny do badania tenisistów

Różne problemy z sercem diagnozowane są przy użyciu specjalnie dedykowanej do tego aparatury. Zalicza się do niej przede wszystkim aparaty EKG. Sprzęt medyczny taki jak aparat EKG jest jednym z popularniejszym i zarazem najprostszym przyrządem do szczegółowego pomiaru rytmu serca. Wyniki przedstawiane są tu pod postacią graficznego obrazu notowanego za pośrednictwem papieru milimetrowego. Stąd też bardzo dokładnie widoczne są wszystkie nieprawidłowości jak i również luki.
Zastosowanie aparatów EKG może precyzyjnie ustalić nam takie zagrożenia jak między innymi niedotlenienie mięśnia sercowego, zawał jak i arytmię. Dzisiaj producenci sprzedający kardiologiczny sprzęt medyczny oferują szeroki asortyment. Stylowe wzornictwo, perfekcyjne przetwarzanie sygnału EKG, oparte na innowacyjnych technologiach są w już w sprzedaży. Taki sprzęt posiada możliwość podłączenia do komputerowego EKG jak i transmisji obrazu i wydruk. Wygodna obsługa możliwa jest przez ekrany dotykowe – z całą pewnością znak postępu.


                                                       Fot.1   Sprzęt medyczny

Ronomed to dystrybutor sprzętu niezbędnego na oddziałach kardiologicznych. Jest to homologowany dystrybutor sprzętu sprowadzanego od światowej klasy wytwórcy – BTL. Ronomed.pl proponuje szeroki wybór aparatów kardiologicznych charakteryzujących się minimalną inwazyjnością. W ogólnej sprzedaży jest taki sprzęt medyczny jak EKG 3,6 czy 13 kanałowe aparaty EKG czy też systemy do prób wysiłkowych i holtery. Ronomed dostarcza swym klientom aparaty pozwalające na precyzyjną jak i sprawną diagnostykę opartą na super nowoczesnych badaniach. Dostępne w sprzedaży typy uposażone są w nowatorskie kolorowe panele, graficzne jak i filtry autoadaptacyjne jak i wejścia USB. W innowacyjnych aparatach wyniki badań prezentowane są na specjalistycznym papierze wyróżniającym się konkretną szerokością, również w formacie A4. Rozbudowane technicznie aparaty EKG wyposażone są w mnóstwo potrzebnych funkcji. Kardiologiczna diagnostyka, która uprawnia do wykonania kompleksowej analizy badań a także wytłumaczenia słownego, jest dzięki takim sprzętom znacznie bardziej sprawna. Uśrednianie wykresów EKG, tworzenie raportów (archiwizowanie wyników EKG). Codzienna obsługa aparatu EKG jest bardzo prosta, albowiem odbywa się poprzez klawiaturę alfanumeryczną. Dzięki jej wykorzystaniu wprowadzenie informacji jest wyjątkowo proste jak i nieabsorbujące wiele czasu. EKG dystrybuowane są w kompletach zawierających m.in. komplet elektrod, kabel pacjenta spoczynkowego, przewody, żel oraz papier EKG. Tego typu aparaty są proponowane w szczególności placówkom, które cenią sobie wykorzystywanie nowoczesnych rozwiązań.

Ronomed Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Przyjaźni 52/1U 
53-030 Wrocław
tel. 713461886
NIP: 7543011655
REGON: 160339042